Mistrzostwa Europy oraz Grand Prix w Fitness

23-24 listopada był dla Lilgima pod hasłem FITNESS 🤸‍♀️ W sobotę, na hali Amber Expo odbyły się Mistrzostwa Europy Fitness Fit – Kids & Fitness Aerobic.Nasze reprezentantki dały dobry występ i zmierzyły się z zawodniczkami m. in. z Białorusi czy Węgier.Obie – Karolina Chojka (w kat. fitness show 14-16 lat) oraz Zuzanna Połomska (w kat. acrobatic show 12-13 lat) – zajęły IV miejsce w Europie 👏💪🏅 W niedzielę rywalizacja toczyła się już tylko pomiędzy Polską a Białorusią podczas VI Grand Prix Polski Aleksandry Kobielak.
Ten dzień dla dziewcząt był spokojniejszy, przemyślały swoje niedociągnięcia z dnia poprzedniego i dały jeszcze lepszy pokaz swoich umiejętności.
Zuzia nie miała sobie równych w swojej kategorii wiekowej do lat 13 i zdobyła I miejsce i złoty medal nieoficjalnych Mistrzostw Polski 🥇🏆
Karolina ustąpiła tylko jednej rywalce w kat. wiekowej do lat 14 zajmując II miejsce i srebrny medal nieoficjalnych Mistrzostw Polski 🥈 Dziewczyny – jak zawsze jesteśmy z Was bardzo dumni za postawę, zapał, ciężką pracę i występ jaki dałyście. Oby tak dalej ! W tym miejscu (jako trenerzy) chcielibyśmy również bardzo podziękować rodzicom dziewcząt za wspieranie swoich dzieci, ale również nas podczas tych ważnych chwil dla Dziewczyn.